Příprava grafiky

1 Tvůj požadavek

Nejprve musíš přesně specifikovat své požadavky. Měl bys mi říct, co přesně chceš vytvořit (například leták, plakát, webové stránky atd.), pro koho je to určeno (pro konkrétní cílovou skupinu) a jaký má být cíl (například prodej produktu, zvýšení povědomí o značce atd.).

2 Moje podmínky

Poté ti nabídnu předběžnou kalkulaci a termínu dokončení. To by mělo pomoct, zda se projekt vejde do tvého rozpočtu a zda ti bude vyhovovat časový rámec projektu.

3 Specifikace tvých požadavků

V této části mi zašleš vzorové materiály nebo předlohy, které mi mohou pomoci pochopit, co přesně očekáváš. Může se jednat o fotografie, obrázky, texty nebo jiné materiály, které by mohly být projektem inspirovány.

4 Návrhy

Předložím několik ti několik návrhů nebo konceptů, které by mohly splňovat požadavky. Ty bys měl zvolit nejvhodnější z nich a já na základě připomínek ho uzpůsobím.

5 Reakce na návrhy a korektury

Po dokončení poskytnu na začátku domluvenou konečnou verzi projektu a ty bys měl poskytnout zpětnou vazbu. Já případné nedostatky opravím.

6 Stvrzení spolupráce

Nakonec by měl být podepsán konečný smluvní dokument, ve kterém jsou uvedeny všechny podmínky dohody, včetně ceny a termínu dokončení.